Asa Kimya İç Ve Dış Tic.

 

Adres: 1348 Sokak No:2B Keremoğlu İş Merkezi - Gıda Çarşısı Konak, İzmir

Telefon: 02324597490

Web: www.asakimya.com.tr

Toplam Ziyaret: 543

BANNER

FİRMANIN SON EKLENEN ÜRÜNLERİ FİRMANIN TÜM ÜRÜNLERİ

FİRMA İLANLARI

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2008 yilinda " ASA KIMYA TEKSTIL IC & DIS TICARET " olarak sektore girmis olup 2012 senesinde gelisen piyasa kosullarina paralel olarak " ASA END.URUNLER KIMYA LTD.STI " olarak sektorde emin adimlarla ilerlemesini surdurmektedir.

Asa Kimya olarak basta Profesyonel yapi kimyasallari olmak uzere,Epdm bazli su yalitim malzemeleri,Nefes alan buhar kesici ortuler ve Penloc marka hizli yapistiricilar konusunda faaliyet gostermektedir.

Yapı Kimyasalları konusunda alanının lideri olmak için sektörün devleri ile çalışan insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılmayı kendine ilke edinmiş marka ve teknolojiler ile, en modern imkanları kullanarak, sektördeki kalite çizgisini belirlemede üstlendiği sorumluluğun bilincinde çalışmalarına devam eden, yeni mükemmeliyet seviyelerine ulaşmak için durmaksızın çaba harcayan, güçlü ve yenilikçi özelliğe sahip bir şirkettir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap verecek ürünleri araştırır, verimi arttırmak için bireysel başarının katkılarını da kullanarak takım çalışmasını ön plana çıkarır.

İnsan hayatının, çevrenin ve doğal kaynakların korunması ve güvenliği için azami özeni gösterir.

YORUMLAR

FİRMA KONUMU