Diba Dijital Baskı Merkezi Ltd.Şti.

Adres: 1203/11 Sokak No:107 İnşaatçılar Çarşısı Konak,İzmir

Telefon: 02324593330

Web: www.dibadijitalbaski.com

Toplam Ziyaret: 570

BANNER

FİRMANIN SON EKLENEN ÜRÜNLERİ FİRMANIN TÜM ÜRÜNLERİ

FİRMA İLANLARI

FİRMA HAKKINDA

1952 Yılından günümüze atadan toruna matbaacılık tecrübesine sahip olan bizler ilerleyen teknolojiye uygun olarak dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden "XEROX'a" ait Color 1000 , Workcenter Pro 275 Siyah Beyaz, HP Designjet 5500 dijital, HP Designjet 9000s dış mekan ve Heidelberg 4 renk baskı makineleriyle binlerce kişi ve firmaya etkin, süratli ve verimli dökümantasyon hizmeti sunmaktayız.

Bilgi güvenliği, kişiye özel baskı, yeni ve ileri anlayış, değişken data, prova baskı, sonsuza uzanan renk ve yüksek çözünürlü baskı olanağı gibi bir çok fayda sağlayan sistemlerle ekonomik olarak sonuç maliyetlerini aşağıya çekme ve en önemlisi yüksek adetlerde baskı stok maliyetini ortadan kaidırmaktayız.

İzmir' de matbaacılar sitesi olarak bilinen ve iş merkezi Yenişehir semtinde bünyemizdeki kurye servisleriyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ülkemizin önde gelen kuruluşlarından sizlere her türlü doküman hizmeti vermek isteğiyle THE DOCUMENT COMPANY XEROX' un Türkiye'deki tüm olanaklarından yararlanabileceğimiz noktasında görüş ve olur onaylarını alarak, olumlu yanıt ve taleplerinizi bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

YORUMLAR

FİRMA KONUMU